Кошик
42 відгуків
СТИМУЛЯТОР РОСТА R1. +10% прирост, -10% потребление кормаСМОТРЕТЬ R1
Корма від копанії "Міссі"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380674262458
+380936002133

Схема відгодівлі поросят від тм "МІССІ"

Схема відгодівлі поросят від тм "МІССІ"
Сільське господарство поступово перетворюється із примітивного на технологічне. Кожен господар намагається виробити свою технологію, яка дасть змогу заробляти більше, витрачати менше. 

Великі агрохолдинги вже давно перейшли на дуже чіткі схеми відгодівлі тварин і по результатам їх роботи можна вважати, що варто такі схеми переносити на менші господарства.

ТОВ "МІССІ" пропонує свою технологію відгодівлі свиней, яка насправді дає ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ.

Найефективніше кормити свиней до 110-130 кг. Термін вигодовування від 4-5 місяців залежно від умов, типу тварини.

Найпростішим є СУХИЙ МЕТОД годування свиней. Комбікорм подається у сухій формі. Порося повинно мати доступ до годівниці і чистої води. Порося їсть скільки забажає, п'є воду і багато спить.

Отже щодо схеми:

  1. Порося повинно отримувати корм ще до народження. Саме тому потрібно годувати поросну льоху з 86 дня поросності комбікормом для ЛАКТУЮЧИХ. (ТМ МІССІ пропонує комбікорм для ЛАКТУЮЧИХ ЛЬОХ а також премікс ЛЬОХИ 3% і БМВД ЛАКТУЮЧІ 25%, з яких господар може самостійно приготувати кормбікорм)
  2. Починаючи з 5 дня і до 15 кг живої ваги поросятам найбільш підходить гранульований сухий корм. (ТМ МІССІ пропонує гранульований комбікорм ПРЕДСТАРТ, а також ПРЕМІКС ПРЕДСТАРТ 5% і КОНЦЕНТРАТ ПРЕДСТАРТ 30%, з яких господар може самостійно приготувати кормбікорм ) 
  3. Від 15 кг до 30 кг живої ваги важливо давати корм із протеїном близько 17%, оскільки в цей період порося уже харчується самостійно і воно може впевнено набирати вагу. ( ТМ МІССІ пропонує готовий комбікорм СТАРТ, а також ПРЕМІКС СТАРТ 3% і БМВД СТАРТ 25%, з яких господар може самостійно приготувати кормбікорм)
  4. Від 30 кг до 60 кг живої ваги важливо давати корм із протеїном близько 14,9-15,2%. ( ТМ МІССІ пропонує готовий комбікорм ГРОВЕР, а також ПРЕМІКС ГРОВЕР 3% і БМВД ГРОВЕР 20%, з яких господар може самостійно приготувати кормбікорм)
  5. Від 60 кг до забою кг живої ваги важливо давати корм із протеїном близько 14-15%. ( ТМ МІССІ пропонує готовий комбікорм ФІНІШЕР, а також ПРЕМІКС ГРОВЕР 3% і БМВД ГРОВЕР 15-10%, з яких господар може самостійно приготувати кормбікорм)

При приготуванні власного корму необіхідно дотримуватися нормативів щодо білка, необхідною добавкою є підкислювач. 

ТМ Міссі пропонує доступні ціни, які дозволяють на виході мати економічний ефект. Вирахування приростів, кількості споживання кормів, а також вибір між вибором готового корму, бмвд, або преміксу буде розглянуте і наступних статтях.

Бажаємо успіхів у вашому бізнесі.

Ігор Михайлович, головний технолог на виробництві у ТОВ МІССІ