Кошик
42 відгуків
СТИМУЛЯТОР РОСТА R1. +10% прирост, -10% потребление кормаСМОТРЕТЬ R1
Корма від копанії "Міссі"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380674262458
+380936002133

Самокритика від Міссі

Самокритика від Міссі

Самокритичний АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ "МІССІ" за 8 місяців.

Мене звати Артур і я головний менеджер інтернет-магазину Міссі. Офіційно інтернет-магазин www.missi.com.ua почав працювати 1 січня 2017 року.

Найважчий етап  - це перші продажі. Проблеми які виникали на цьому етапі були дуже примітивними, але їх потрібно було вирішувати. 

  • По перше - Більшість товарів розфасовувались у звичайні мішки, які рвались, погано транспортувались та не подобались споживачам. Ми знайшли якісні мішки. (нажаль, поки ще не брендовані, але це актуальне питання)
  • По друге - потрібно було вчитися спілкуватися із споживачами. Хотілось запропонувати всі товари відразу і розповісти про все що тільки можливо. Це відлякувало клієнтів, довелось відпрацьовувати розмову і давати споживачам те що їм потрібно.
  • По-третє  - обложки товарів. Ми довго думали, як пояснити споживачу, що це за товар з допомогою обложки. Прийшли до рішення, що краще це зробити словами.
  • По-четверте - довго  сперичались чи висилати товари наложеним платижем. Але вирішили ризикувати. Можна виявити, що наші споживачі відповідальні і за всю історію пересилання товарів ми мали проблеми лише 4 рази.

ОСНОВНІ МОМЕНТИ РОБОТИ:

Основною проблемою роботи в інтернеті є доставка товарів. Сьогодні це зрозуміли всі невеликі інтернет магазини які торгують крупногабаритними товарами. Нам дуже не приємно, що наприклад наш комбікорм для свиней коштує 6,70 грн/кг а його доставка коштує 4 грн/кг. 

Та все ж ми маємо позитивні результати.

Найбільший попит у нас був на БМВД (для свиней, бройлерів, перепілок, ВРХ). Другими по рейтингу були комбікорма (особливо для бройлерів та перепілок, несучок). Премікси не мають сильного попиту. Мабуть це повязано із складністю їх використання. Та і ми часто не рекомендуємо нашим споживачам премікси.

Щодо регіонів, які найбільше зробили замовлень то це Одеса, Київ і Вінниця (Вінниця мабуть по тій причині, що ми надавали послуги доставки). Загалом закази приходять зі всіх регіонів.

Причому дуже часто саме далекі до нас області роблять замовлення і перетворюються на постійних споживачів. дуже багато замлень ми отримували з Донецької, Луганської, Харківської областей. Хоч ці області далекі від Вінниці, але завдяки роботі з інтернет магазином зрозуміло, що споживачі однакові по всіз регіонах України. Найменше замовлень було отримано із Закарпаття, Волині та Хмельницької облості. 

Щодо попиту.

Найбільший попит спостерігався у березні, квітні, травні та червні. Найменший зрозуміло у січні (бо це лише старт інтенет торгівлі) та у серпні після підняття тарифів Нової Пошти. 

Висновок. У пресі пишуть що ринок кормів це ринок що росте швидкими темпами. І ми хочемо встигати за ним. Якщо ви наш покупець, або потенційний покупець дякуємо за увагу до нас. Всього найкращого.

У жовтні ми відкрили офлайн магазин у м.Бердичів. Запрошуємо до нас.

менеджер Артур

Попередні статті